III liga
- Carina Gubin - Odra Wodzisław (sobota, 17.00)
- Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry (sobota, 17.00)
- Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród (sobota, 17.00)
IV liga
- Dąb Sława - Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie (sobota, 14.00)
- Budowlani Murzynowo - Celuloza Kostrzyn (sobota, 17.00)
- Meprozet Stare Kurowo - Ilanka Rzepin (sobota, 17.00)
- Czarni Żagań - Korona Kożuchów (sobota, 17.00)
- Polonia Słubice - Odra Nietków (sobota, 17.00)
- Promień Żary - Piast Czerwieńsk (sobota, 17.00)
- Syrena Zbąszynek - Lechia II Zielona Góra (sobota, 17.00)
- Czarni Browar Witnica - Pogoń Świebodzin (niedziela, 12.00)
- Stilon Gorzów Wlkp. - Piast Iłowa (niedziela, 12.00)
Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.
- Pogoń Skwierzyna - Stal Sulęcin (sobota, 11.00)
- GKS Bledzew - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 14.00)
- Radowiak Drezdenko - Orzeł Międzyrzecz (sobota, 16.00)
- Róża Różanki - Lubuszanin Drezdenko (sobota, 16.00)
- Zieloni Lubiechnia Wielka - Toroma Torzym (sobota, 16.00)
- GKP Pszczew - Warta II Gorzów Wlkp. (sobota, 17.00)
- Polonia Lipki Wielkie - Spartak Deszczno (sobota, 17.00)
- Warta Słońsk - Piast Karnin (sobota, 18.00)
Klasa okręgowa, Zielona Góra
- Dozamet Nowa Sól - Alfa Jaromirowice (sobota, 17.00)
- ŁKS Łęknica - Pogoń Wschowa (sobota, 17.00)
- Moczynianka Żagań - Chynowianka Zielona Góra (sobota, 17.00)
- Sprotavia Szprotawa - Pogoń Przyborów (sobota, 17.00)
- Unia Kunice - Start Płoty (sobota, 17.00)
- Zorza Ochla - Tęcza Krosno Odrzańskie (sobota, 17.00)
- Błękitni Ołobok - Budowlani Lubsko (niedziela, 16.00)
- Kado Górzyn - Odra Bytom Odrzański (niedziela, 16.00)
Klasa A, Gorzów Wlkp.
Grupa I
- KS Nowiny Wielkie - Iskra Gorzów Wlkp. (sobota, 17.00)
- Kasztelania Santok - GKP Kłodawa (sobota, 17.30)
- SHR Wojcieszyce - Złote Piaski Dzierżów (sobota, 17.30)
- Orzeł Trzcinna - Błękitni Lubno (niedziela, 14.00)
- Stilon II Gorzów Wlkp. - Fenix Ściechów (niedziela, 15.00)
Grupa II
- Pogoń Krzeszyce - Znicz Trzemeszno (sobota, 14.00)
- Odra Górzyca - Chrobry Drzeńsko (sobota, 17.00)
- Iskra Głuchowo - Lubniewiczanka Lubniewice (niedziela, 14.00)
- Leśnik Lemierzyce - Zorza Kowalów (niedziela, 14.00)
- Mościenko Sienno - FC Kursko (niedziela, 17.00)
- Zew Dąbroszyn - SKP Słubice (niedziela, 17.00)
Grupa III
- Zjednoczeni Przytoczna - Lubuszanin II Drezdenko (sobota, 14.00)
- Pionier Zwierzyn - Noteć Górecko (sobota, 15.00)
- Uran Trzebicz - KS Rąpin (sobota, 15.00)
- Sokół Gościm - Błękitni Dobiegniew (sobota, 17.00)
- Łucznik Strzelce Kraj. - Delta Stare Polichno (niedziela, 14.00)
- Noteć Stare Bielice - LZS Bobrówko (niedziela, 15.00)
Klasa A, Zielona Góra
Grupa I
- Medyk Cibórz - Polonia Nowe Kramsko (sobota, 15.00)
- Victoria Szczaniec - Jedność Podmokle (sobota, 17.00)
- Lech Sulechów - Zryw Rzeczyca (sobota, 17.30)
- Pogoń II Świebodzin - Obra Trzciel (niedziela, 13.30)
- Zorza Port 2000 Mostki - Schnug Chociule (niedziela, 16.00)
- Sparta Nietkowice - Sokół Dąbrówka Wlkp. (niedziela, 17.00)
- Sokół Kalsk - Delta Smardzewo (niedziela, 18.00)
Grupa II
- Bóbr Bobrowice - Relax Grabice (sobota, 15.00)
- Błękitni Zabłocie - Fadom Nowogród Bobrz. (sobota, 16.00)
- KP Świdnica - Zjednoczeni Brody (sobota, 17.00)
- Drzonkowianka Racula - Czarni Drągowina (sobota, 17.30)
- Pogoń Wężyska - Nafta Rybaki (niedziela, 17.00)
- Spartak Budachów - Budowlani II Lubsko (niedziela, 17.00)
- Znicz Leśniów Wielki - Sparta Mierków (niedziela, 17.00)
Grupa III
- Cuprum Czciradz - Błękitni Lubięcin (sobota, 12.00)
- Cargovia Kargowa - Ikar Zawada (sobota, 17.00)
- Czarni Rudno - Avia Siedlnica (sobota, 17.00)
- Mieszko Konotop - Odra Klenica (sobota, 17.00)
- Orzeł Szlichtyngowa - Sparta Łężyca (sobota, 17.00)
- Piast Trzebiechów - MKS Nowe Miasteczko (sobota, 17.00)
- GKS Siedlisko - Dąb II Sława - Przybyszów (niedziela, 15.00)
Grupa IV
- KS Tomaszowo - Błękitni Kotowice (piątek, 18.00)
- Czarni Przybymierz - Iskra Małomice (sobota, 17.00)
- Delta Sieniawa Żarska - Sparta Grabik (sobota, 17.00)
- Granica Żarki Wielkie - Płomień Czerna (sobota, 17.00)
- Kwisa Trzebów - Czarni Jelenin (sobota, 17.00)
- Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Orzeł Konin Żagański (sobota, 17.00)
- Stal Jasień - Zorza Brzeźnica (niedziela, 17.00)
Wideo
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera